Foto's van de heilige Jozefmaria (vanaf 1972)

U vindt hier foto's van de stichter van het Opus Dei. Hij werd in 1902 in Barbastro, Spanje, geboren. Hij overleed in 1975 in Rome en werd op 6 oktober 2002 door Johannes Paulus II heilig verklaard.

Foto's en audiovisueel materiaal
Opus Dei - Foto's van de heilige Jozefmaria (vanaf 1972) De heilige Jozefmaria Escrivá. Villa Sachetti, Rome. 6-1-1972.

De heilige Jozefmaria Escrivá. Villa Tevere, Rome. 3-4-1972

De heilige Jozefmaria Escrivá. Fátima (Portugal). 2-11-1972.

De heilige Jozefmaria Escrivá. Pozoalbero, Jerez de la Frontera (Spanje). 12-11-1972

Portret. 12-11-1972.

Studentenhuis Saomar, Valencia (Spanje). 14-11-1972.

Sportschool Brafa, Barcelona. 25-11-1972.

De heilige Jozefmaria Escrivá en mgr. Álvaro del Portillo in Castelldaura, Barcelona. 27-11-1972.

Villa Tevere, Rome. 23-4-1973.

De heilige Jozefmaria Escrivá en mgr. Álvaro del Portillo inVilla Sachetti, Rome. 8-1-1974.

Morro Velho, São Paulo (Brazilië). 31-5-1974

São Paulo (Brazilië). 5-6-1974.

Heiligdom van O.L.Vrouw van Luján (Argentinië). 12-6-1974.

Altoclaro, Caracas (Venezuela). 8-2-1975.

Altoclaro, Caracas (Venezuela). 10-2-1975.

Altoclaro, Caracas (Venezuela). 14-2-1975.

Zaligverklaring. Sint Pietersplein, Vaticaan. 17-5-1992.

Zaligverklaring. Sint Pietersplein, Vaticaan. 17-5-1992.

Zaligverklaring. Sint Pietersplein, Vaticaan. 17-5-1992.